در دنیای پیشرفته و دیجیتال امروز، بازار رمزارزها به یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها در عرصه مالی تبدیل شده است. معامله در بازار رمزارزها فرصتی است که کسب و کارها و سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن استفاده کنند. آریومکس، به کاربران پلتفرم خود این امکان را می‌دهد تا به راحتی و با اطمینان، در معاملات رمزارزها شرکت کنند و همواره سعی دارد بهترین خدمات را با امنیت بالا برای کاربران فراهم کند.

اضافه شدن رمزارز اینجکتیو (INJ) به پلتفرم معاملاتی آریومکس در بازارهای تومان (IRT) و تتر (USDT) این امکان را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می کند تا به صورت مستقیم و با سهولت به خرید و فروش (INJ) در 2 بازار تومان و تتر بپردازند.

معرفی اینجکتیو

رمزارز اینجکتیو یک توکن‌ دیجیتالی است که با ارائه معاملات آتی غیرمتمرکز (futures)، به معامله گران خود اجازه انجام مبادلات غیرمتمرکز (decentralized swaps) در بازار دلخواه را میدهد. این رمزارز به عنوان توکنی مورد استفاده در بستر پلتفرم اینجکتیو (Injective Protocol) معرفی شده و به عبارت دیگر، برای کاربران امکان معاملات برخط، در دنیای دیجیتال را با امنیت و شفافیت بالا فراهم کرده.

منطق اصلی INJ در قراردادهای هوشمند موجود در شبکه (on-chain) اجرا می‌شود و همزمان سفارشات در زنجیره INJ مطابقت داده می‌شوند تا از انجام شدن معاملات و وجود نقدینگی لازم اطمینان حاصل شود و معاملات به صورت کارآمد انجام شوند.

مزایای Injective Protocol (اینجکتیو پروتکل)

پروتکل Injective (اینجکتیو) سرعت و ایمنی را برای سرمایه گذاران (DeFi) فراهم کرده و همواره هدف و تلاش تیم برنامه نویس آن بوده که محدودیت‌ صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX)، که بسته به لیست سفارش‌ها‌، تأخیر بیش از حد‌، نقدینگی ناکافی را داشتند را رفع کند. در واقع این تکنولوژی با تطابق سفارشات بین dexهای مختلف از وجود نقدینگی کافی اطمینان حاصل ‌می‌کند تا سفارشات به صورت مؤثر و کارآمد با انعطاف بالا انجام شوند.

به طور خلاصه، رمزارز اینجکتیو به کاربران این امکان را می‌دهد تا در معاملات دیجیتال بدون واسطه و با هزینه کمتر شرکت کنند. و در واقع با ارائه راه حل مشکل دخالت شخص ثالث با ایجاد توالی مناسب در اجرا شدن سفارش‌ها‌، تأمین امنیت تراکنش‌ها و ایجاد نقدینگی کافی‌، امکان انجام معاملات را فراهم ‌می‌کند.