بلور یک بازار و پلتفرم جمع‌آوری توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است که ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند تطبیق قیمت در زمان واقعی، مدیریت پورتفولیو (سبد سرمایه‌گذاری) و مقایسه این NFT در چند بازار به‌صورت هم‌زمان را ارائه می‌دهد. این پروژه، تراکنش‌های NFT را سریع‌تر انجام داده و رابط بصری‌ بهتری نسبت به سایر پلتفرم‌های مشابه دارد.

Pacman مؤسس این پلتفرم، گفته است که Blur به‌عنوان یک پلتفرم Web3 تمام تلاش خود را برای جلوگیری از معاملات NFT با حجم معاملاتی غیرمعمول انجام می‌هد، زیرا این امر موجب گسترش پولشویی در این تجارت می‌شود و در نتیجه، معیارهای پلتفرم برآورده نشده و محصولی با کیفیت پایین‌تر برای کاربران ارائه می‌شود.

رمزارز BLUR چیست؟

BLUR توکن حاکمیت بومی پلتفرم بلور و در واقع، یک توکن حاکمیتی بر پایه اتریوم (ERC-20) است که حداکثر سه میلیارد عرضه خواهد داشت و در زمان نگارش این مقاله، مقدار در گردش آن 1,076,765,029 عدد می‌باشد. رمزارز BLUR به‌عنوان توکن حاکمیت در بازار NFT استفاده می‌شود و به پلتفرم اجازه می‌دهد تا مسیر خود را به سمت آینده غیر متمرکزتر پیش ببرد. بلور همچنین با پویایی توکن خود رویکرد منحصربه‌فردی را برای بحث حق ‌امتیاز در نظر گرفته است؛ زیرا کاربران پلتفرمی را انتخاب می‌کنند که از حق امتیاز سازنده محتوا حمایت کند؛ در نتیجه، صاحبان حق امتیاز، پاداش بیشتری دریافت خواهند کرد.

رمزارز بلور (BLUR) در دو بازار ریال و تتر در آریومکس

بلور (BLUR) در دو بازار ریال و تتر به لیست ارزهای آریومکس با امکان واریز و برداشت، در شبکه ERC20 افزوده شد. همچنین لازم به ذکر می‌باشد که کارمزد معاملات آن تا سه روز آینده در هر دو بازار صفر می‌باشد. برای مطالعه بیشتر به مقاله رمز ارز بلور (BLUR) چیست؟ مراجعه فرمایید.