آریومکس همواره در تلاش است که کاربران خود و کلیه فعالین حوزه ارز دیجیتال را برای هرگونه سرمایه گذاری و فعالیت در این حوزه آگاه ساخته تا مانع از هرگونه سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجوی این حوزه گردد.

موارد سوء استفاده افراد سودجو

در سطح جامعه برخی افراد با سوء استفاده از عدم آگاهی اغلب فعالین این حوزه و مخاطرات آن، با وعده‌های دروغین این عزیزان را تشویق به مشارکت در فعالیت‌هایی می‌کنند که باعث خسران و از دست رفتن سرمایه و اعتبار آن‌ها شده و در نهایت مشکلات قضایی و مالی را برای هموطنان در پی دارد، با توجه به وقوع اتفاقات اخیر وظیفه ما این است که کاربران را در مورد این نوع کلاهبرداری‌ها آگاه سازیم.

 پیشنهادات کاری با کسب درآمد بالا

اخیرا، به خصوص در فضای شبکه‌های اجتماعی مشاهده شده که تحت عناوین مختلف، وعده‌ها و پیشنهادات کاری با درآمد روزانه قابل توجهی ارائه می‌شود که در ابتدا کسب درآمد و فعالیت در این حوزه را بدون سرمایه اولیه پیشنهاد می‌دهند. اما واقعیت این است که این افراد در تلاشند تا از راه‌های متعدد و با ایجاد گردش‌های مالی در حساب سایر افراد مسئولیت کلیه اقدامات غیرقانونی خود را به صاحب حساب تحمیل کنند و در نهایت شخصی که از حسابش سوء استفاده شده در قبال دریافت مبلغ اندکی، مسئول عواقب قانونی و مالی خواهد بود.

هشدار آریومکس

⭕️ به هیچ عنوان اطلاعات حساب کاربری، هویتی و کارت بانکی خود را در اختیار افراد سودجو قرار ندهید.