استورج (STORJ) یک رمزارز با یک ابزار خاص است که از پتانسیل ذخیره سازی ابری غیر متمرکز بهره می برد. استورج یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که در آن افراد می توانند فضای اضافی در سیستم خود را به اشتراک بگذارند. این پروژه یک پلتفرم ذخیره سازی ابری غیر متمرکز است که در آن یک محیط امن، خصوصی سازی شده و با منبع باز برای کاربران فراهم شده است. storj توکن اصلی شبکه است که این پلتفرم ذخیره سازی ابری را تامین می کند.

استورج (STORJ) چیست؟

Storj یک محیط غیر متمرکز منبع باز فراهم می کند که در آن کاربران می توانند داده ها و اطلاعات خود را با حفظ حریم خصوصی و امنیت بالا ذخیره کنند. ذخیره سازی ابری storj بدون یک مرجع مرکزی کار می کند و داده ها را با تقسیم آن به بخش های کوچکتر و توزیع آن در سراسر شبکه ابری جهانی storj ذخیره می کند.

استورج جایگزینی برای ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی ابری متمرکز مانند سرویس‌های ابری Google Cloud و Amazon ارائه کرده و به کاربران اجازه می‌دهد تا فضای دیسک اضافی را به صورت غیر متمرکز از طریق خدمات همتا به همتا اجاره و استفاده کنند. storj یکی از اولین پلتفرم‌های ذخیره‌سازی ابری غیر متمرکز در بازار ارزهای دیجیتال است. شبکه storj توسط کامپیوترهایی در سراسر جهان که با نام گره های شبکه شناخته میشوند، تامین میشود.

رمزارز استورج (STORJ) در دو بازار ریال و تتر در آریومکس

استورج (STORJ) در دو بازار ریال و تتر به لیست ارزهای آریومکس با امکان واریز و برداشت، در شبکه ERC20 افزوده شد. همچنین لازم به ذکر می‌باشد که کارمزد معاملات آن تا سه روز آینده در هر دو بازار صفر می‌باشد. برای مطالعه بیشتر به مقاله رمزارز استورج (STORJ) چیست و چگونه کار میکند مراجعه فرمایید.