وقتی صحبت از تجزیه و تحلیل نمودارها می شود، چند عامل وجود دارد که یک معامله گر می تواند برای بهبود استراتژی کلی خود روی آنها تمرکز کند. یکی از آنها شامل بررسی بازه های زمانی مختلف و تجزیه و تحلیل روندها است.

تایم فریم‌های (time frames) پایین و کاربرد آنها

بررسی نمودارهای بلندمدت می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا فرضیه‌های خود را تأیید کنند و با استفاده از بازه های زمانی کوتاه‌تر، معامله‌گران می توانند تا حد زیادی نقاط ورود و خروج ایده آل تری در معاملات خود پیدا کنند. در نهایت، ترکیب بازه‌های زمانی متعدد به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا روند معاملاتی را که معامله می‌کنند بهتر درک کنند و در تصمیم‌گیری‌های خود با اطمینان بیشتری عمل کنند. تایم فریم های پایین در نمودار هر ارز دیجیتال در بازه ی 1 تا 15 دقیقه ای تشکیل شده است. معامله در بازه زمانی پایین تر به شما این امکان را میدهد تا فرصت های معاملاتی بیشتری پیدا کنید.

نکات مهم در استفاده از تایم فریم های پایین

معاملات در تایم فریم پایین برای معامله گران مبتدی و سطح متوسط توصیه نمی‌شود. حرکات قیمت در بازه‌های زمانی پایین‌تر سریع است و باعث می‌شود معامله آنها با ریسک بیشتری همراه باشد، یک قانون کلی این است که هر چه بازه زمانی طولانی‌تر باشد، سیگنال‌های داده شده قابل اعتمادتر هستند.

اضافه شدن تایم فریم‌های (time frames) پایین در آریومکس

هم اکنون در آریومکس برای کاربران امکان استفاده از تایم فریم های ۱ دقیقه، ۳ دقیقه ، ۵ دقیقه و ۱۵ دقیقه در تمامی بازارها برای معامله گران فراهم شده تا در کنار تحلیل های بلند مدت خود بتوانند در time frames پایین نقاط ورود و خروج مطلوب تری را بدست آورند.


منبع: